Uitbreiding op reparatiemodule
Teambase 2.2.15 brengt de mogelijkheid om zelf invoervelden voor reparaties te definiëren. Hiermee is het mogelijk voor organisaties om de intake van een reparatie aan de specifieke behoeften van hun organistatie aan te passen.
ICT- en computerreparatiebedrijven
Voor ICT- en computerreparatiebedrijven biedt dit de mogelijkheid om velden zoals “data bewaren”, “wachtwoord” en “vervangen van harde schijf” toe te voegen aan de reparatie.
Telefoonreparatiewinkels
Voor telefoonreparatiewinkels biedt de nieuwe toevoeging de mogelijkheid om bijvoorbeeld velden zoals “simlock vrijmaken” of “pincode” toe te voegen aan de reparatiemodule.
Instellen van de nieuwe functionaliteit
De nieuwe extra velden kunnen enkel worden aangemaakt door de reparatiemanager. Deze functie dient eerst ingschakeld te worden via het profiel van de desbetreffende gebruikers.
Zodra de actieve gebruiker beschikt over de reparatiemanagerrol, kan deze via “instellingen > reparatie > Zelfbepaalde eigenschappen” extra velden toevoegen aan de reparatiemodule.
Leave a Reply
Want to join the discussion?Feel free to contribute!